AUDYT ETYKIET I MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

AUDYT ETYKIET I MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

OCENA RYZYKA

Zarówno produkcja jak i sprzedaż napojów alkoholowych, wiążą się z koniecznością stąpania po obszarach obciążonych poważnym ryzykiem prawnym działalności. Polskie, istotnie prohibicyjne prawo, ogranicza poważnie swobodę działalności gospodarczej w tym zakresie. Także przepisy wspólnotowe regulują dokładnie funkcjonowanie rynków napojów alkoholowych.

AUDYT ETYKIET I OPAKOWAŃ

Przepisy prawa wspólnotowego i krajowego, wprowadzają szereg obowiązków i wymogów w zakresie znakowania żywności. Zasady informowania konsumenta o produkcie żywnościowym (w tym o napojach alkoholowych) są wyjątkowo rozbudowane i bardzo szczegółowo określone. Niedostosowanie etykiet czy opakowań naszych produktów może narazić nas na poważne konsekwencje. Ocenimy, czy Twoja etykieta nie wpędzi Cię w kłopoty.

OCENA KAMPANII REKLAMOWYCH I PROMOCYJNYCH

Reklama i promocja napojów alkoholowych są na terenie Polski zabronione prawem. Czy jednak zawsze i bez względu na okoliczności? Nie. Ocenimy czy przygotowane przez Ciebie kampanie reklamowe oraz działania promocyjne nie łamią przepisów i doradzimy jak nie narazić się na poważne kłopoty.

OPRACOWYWANIE I WERYFIKACJA MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Zbadamy czy materiały reklamowe i promocyjne, którymi chcesz się posłużyć nie łamią przepisów. Ocenimy ich zgodność z prawem oraz określimy potencjalne zagrożenia.

ALKOHOL W INTERNECIE I MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Doradzimy Ci jak uniknąć kłopotów przy reklamie i promocji napojów alkoholowych w Internecie. Pomożemy też w opracowaniu legalnych kampanii reklamowych w mediach społecznościowych.