FreshMail.pl
Czy uzyskanie zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych wymaga zgody właścicieli budynku?

Czy uzyskanie zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych wymaga zgody właścicieli budynku?

TAK. Do wniosku o wydanie zezwolenia detalicznego na sprzedaż napojów alkoholowych należy dołączyć zgodę właściciela, użytkownika, zarządcy lub administratora budynku, jeżeli punkt sprzedaży będzie zlokalizowany w budynku mieszkalnym wielorodzinnym – art. 18. ust. 6 pkt 3 ustawy z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.


Zezwolenie detaliczne – praktyczne problemy

Komentarze są wyłączone

FreshMail.pl